• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Lietuvių kalba
 • Ceština
 • Español
 • Français

Zwroty towaru

 1. W przypadku niezgodności towaru z umową zwracany towar wraz z informacją określającą niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy kierować telefonicznie lub bezpośrednio drogą listowną lub e-mail na adres firmowy. Przed zwrotem należy skontaktować się ze Sprzedawcą w celu sprecyzowania warunków zwrotu towaru lub wymiany na inny produkt. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest oryginał faktury VAT.
 2. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli w ciągu 14 dni roboczych sklep nie ustosunkuje się do złożonej reklamacji, oznacza to, iż uznał wniesioną reklamację.
 3. W przypadku uzasadnionej reklamacji Klient ma prawo domagać się wymiany towaru na nowy, obniżenia ceny lub odstąpić od umowy. Koszt dostawy nowego towary w ramach reklamacji ponosi Sprzedawca.
 4. Zwrotowi nie podlegają produkty, które są uszkodzone mechanicznie, są niekompletne lub posiadają zniszczone opakowanie.
 5. Przesyłki wysyłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane.
 6. W razie odstąpienia od umowy zostanie wystawiona faktura korygująca oraz należności zostaną zwrócone na konto bankowe wskazane przez kupującego po otrzymaniu od klienta podpisanej kopi faktury korygującej przesłąnej na adres: GST Poland ul. Poznańska 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski.
 7. W przypadku zwrotu towaru wykonanego lub sprowadzonego na specjalne zamówienie np. wykonanie na produktach nadruku reklamacje rozpatrywane są odrębrną procedurą po zapoznaniu z przyczyną reklamacji.
 8. Klient ma prawo reklamacji w okresie 14 dniu od dnia dostarczenia towaru. Reklamacje zgłoszone po terminie, reklamacje nieścisłe lub niekompletne, reklamacje uzupełnione po terminie lub reklamacje wniesione przez osobę nieuprawnioną traktuje się jak niewniesione.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Polityka cookies
do góry